XY-XH2.54-3A11-YT
MFR.Part #
XY-XH2.54-3A11-YT
JLCPCB Part #
C22391483
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x3P 2.54mm 250V 3 3A 3P Copper alloy PA66 Through Hole Tin UL94V-2 XH Yellow Plugin,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS