XY-XH2.54-2A11-YT
MFR.Part #
XY-XH2.54-2A11-YT
JLCPCB Part #
C22391482
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.54mm 250V 2P 3A Copper alloy PA66 Through Hole Tin UL94V-2 XH Yellow Plugin,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS