XY-XH2.54-15A11
MFR.Part #
XY-XH2.54-15A11
JLCPCB Part #
C22365914
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 2A 5.9mm 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS