XY-XH2.5-15A61
MFR.Part #
XY-XH2.5-15A61
JLCPCB Part #
C22366025
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 3A Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS