XY-XH2.5-13A61
MFR.Part #
XY-XH2.5-13A61
JLCPCB Part #
C22366023
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 3A Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS