XY-XH2.5-11A61
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
XY-XH2.5-11A61
JLCPCB Part #
C22366021
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 11 11P 1x11P 2.5mm 250V 3A Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS