XY-VH3.96-5A21-R
MFR.Part #
XY-VH3.96-5A21-R
JLCPCB Part #
C22391440
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x5P 250V 3.96mm 5 5P 7A Copper alloy PA66 Red Right Angle Tin UL94V-2 VH Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS