XY-VH3.96-14A21
MFR.Part #
XY-VH3.96-14A21
JLCPCB Part #
C22365959
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12mm 14 14P 1x14P 250V 3.96mm 7A 8.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 VH 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS