XY-VH3.96-10A21
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
XY-VH3.96-10A21
JLCPCB Part #
C19271429
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10 10P 12mm 1x10P 250V 3.96mm 3.96mm 7A 8.6mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS