XY-MX1.25-3A11-YT
MFR.Part #
XY-MX1.25-3A11-YT
JLCPCB Part #
C22391453
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1x3P 3 3.2mm 3P 4.7mm 5.55mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Through Hole Tin UL94V-2 Yellow Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS