XY-MX1.25-2A11-R
MFR.Part #
XY-MX1.25-2A11-R
JLCPCB Part #
C22391392
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1x2P 2 2P 3.2mm 4.3mm 4.7mm Copper alloy PA66 PicoBlade(MX 1.25) Red Through Hole Tin UL94V-2 Plugin,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS