XY-MX1.25-14A21
MFR.Part #
XY-MX1.25-14A21
JLCPCB Part #
C22365929
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 14 14P 1A 1x14P 200V Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS