XY-MX1.25-13A21
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
XY-MX1.25-13A21
JLCPCB Part #
C22365928
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 13 13P 1A 1x13P 200V Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS