XY-DF1.25-34A51-TB
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
XY-DF1.25-34A51-TB
JLCPCB Part #
C20617278
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1.25mm 150V 17 1A 2 2x17P 34P 5mm 7.25mm Surface Mount,Vertical SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS