TSC08-CBW1EH4.3
MFR.Part #
TSC08-CBW1EH4.3
JLCPCB Part #
C22364801
Package
Plugin-3P,4.5x4.5mm
Description
1.8N 12V 4.3mm 4.5mm 4.5mm 50mA No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件-3P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS