TSC08-CBW1EH3.8
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TSC08-CBW1EH3.8
JLCPCB Part #
C22364800
Package
Plugin-3P,4.5x4.5mm
Description
1.8N 12V 3.8mm 4.5mm 4.5mm 50mA No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件-3P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS