TS09-CBW1EH7.5
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS09-CBW1EH7.5
JLCPCB Part #
C22397192
Package
Plugin-4P,4.5x4.5mm
Description
1.8N 12V 4.5mm 4.5mm 50mA 7.5mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS