TS018-CBY1FH10.0
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS018-CBY1FH10.0
JLCPCB Part #
C22385153
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
10mm 12V 12mm 12mm 2.5N 50mA Black IP67 PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS