TS018-CBY1EH7.5
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS018-CBY1EH7.5
JLCPCB Part #
C22364855
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
1.8N 12V 12mm 12mm 50mA 7.5mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS