TS017-CBY1EH8.5
MFR.Part #
TS017-CBY1EH8.5
JLCPCB Part #
C22366376
Package
Plugin-4P,6.1x6.1mm
Description
1.8N 12V 50mA 6.15mm 6.15mm 8.5mm No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS