TS017A-TBY1FH4.5
MFR.Part #
TS017A-TBY1FH4.5
JLCPCB Part #
C22381754
Package
SMD-4P,6.2x6.2mm
Description
12V 2.5N 4.5mm 50mA 6.15mm 6.15mm Black Gull Wing IP67 Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.2x6.2mm Tactile Switches ROHS