TS017A-TBY1EH4.3
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS017A-TBY1EH4.3
JLCPCB Part #
C22366380
Package
SMD-4P,6.1x6.1mm
Description
1.8N 12V 4.3mm 50mA 6.15mm 6.15mm Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.1x6.1mm Tactile Switches ROHS