TS016-TBW1FH4.3
MFR.Part #
TS016-TBW1FH4.3
JLCPCB Part #
C22380622
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 2.5N 4.3mm 50mA Gull Wing No Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS