TS015-CBW1EH13.0
MFR.Part #
TS015-CBW1EH13.0
JLCPCB Part #
C22380616
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
1.8N 12V 12mm 12mm 13mm 50mA No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS