TS015-CBW1EH10.5
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS015-CBW1EH10.5
JLCPCB Part #
C22380611
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
1.8N 10.5mm 12V 12mm 12mm 50mA No PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS