TS014-TBW1FH10.5
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS014-TBW1FH10.5
JLCPCB Part #
C22397174
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
10.5mm 12V 2.5N 50mA 6mm 6mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS