TS013-CBW1FH4.5
MFR.Part #
TS013-CBW1FH4.5
JLCPCB Part #
C22397134
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
12V 2.5N 4.5mm 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS