TS013-CBW1FH15.0
MFR.Part #
TS013-CBW1FH15.0
JLCPCB Part #
C22397149
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
12V 15mm 2.5N 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS