TS013-CBW1EH8.5
MFR.Part #
TS013-CBW1EH8.5
JLCPCB Part #
C22397158
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
1.8N 12V 50mA 6mm 6mm 8.5mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS