TS013-CBW1EH16.0
MFR.Part #
TS013-CBW1EH16.0
JLCPCB Part #
C22392229
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
1.8N 12V 16mm 50mA 6mm 6mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket Plugin-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS