TS013-CBW0FH6.5
MFR.Part #
TS013-CBW0FH6.5
JLCPCB Part #
C22364843
Package
Plugin-4P,7.5x7mm
Description
12V 2.5N 50mA 6.5mm 7.5mm 7mm No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件-4P,7.5x7mm Tactile Switches ROHS