TS013-CBW0EH8.5
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
TS013-CBW0EH8.5
JLCPCB Part #
C22366361
Package
Plugin-4P,7.5x7mm
Description
1.8N 12V 50mA 7.5mm 7mm 8.5mm No PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 插件-4P,7.5x7mm Tactile Switches ROHS