TS010-TBW1EH8.5
MFR.Part #
TS010-TBW1EH8.5
JLCPCB Part #
C22392223
Package
SMD-4P,4.5x4.5mm
Description
1.8N 12V 4.5mm 4.5mm 50mA 8.5mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS