PZ1.27-US2S-10A
Extended
Manufacturer
XYECONN
MFR.Part #
PZ1.27-US2S-10A
JLCPCB Part #
C41368900
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 20P 2x10P 4mm Black Brass Gold Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS