WAFER-ZH1.5-7PZZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-ZH1.5-7PZZ
JLCPCB Part #
C5359588
Package
Plugin,P=1.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 12mm 1x7P 250V 2A 3.7mm 4.55mm 7 7P Beige Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 ZH Plugin,P=1.5mm Wire To Board Connector ROHS