WAFER-XH2.54-5PWZ-H62
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-5PWZ-H62
JLCPCB Part #
C22390475
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15mm 1x5P 2.5mm 250V 3A 5 5.75mm 5P 7.17mm Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-2 XH Yellow Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS