WAFER-XH2.54-4PZZ-R62
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-4PZZ-R62
JLCPCB Part #
C22390469
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 5.75mm 7mm Copper alloy PA66 Red Through Hole Tin UL94V-2 XH Plugin,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS