WAFER-XH2.54-4PWZ-R62
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-4PWZ-R62
JLCPCB Part #
C22390464
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 5.75mm 7.17mm Copper alloy PA66 Red Right Angle Tin UL94V-2 XH Push-Pull,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS