WAFER-XH2.54-6PZZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-6PZZ
JLCPCB Part #
C5359634
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17.5mm 1x6P 2.5mm 250V 2A 5.9mm 6 6P 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS