WAFER-XH2.54-15PWB
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-15PWB
JLCPCB Part #
C22370307
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 2.5mm 250V 3A 42.5mm 6.2mm 7.8mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS