WAFER-XH2.54-13PWB
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-XH2.54-13PWB
JLCPCB Part #
C22370305
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 13 13P 1x13P 2.5mm 250V 37.5mm 3A 6.2mm 7.8mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin XH SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS