WAFER-WTB4.2-24PWZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-WTB4.2-24PWZ
JLCPCB Part #
C19077219
Package
Push-Pull,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 12 12.9mm 2 24P 250V 2x12P 4.2mm 4.2mm 51.6mm 5A 9.65mm Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Right Angle Tin Transparent UL94V-2 Push-Pull,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS