WAFER-WTB4.2-14PWZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-WTB4.2-14PWZ
JLCPCB Part #
C19077217
Package
Push-Pull,P=4.2mm
Description
-25℃~+85℃ 12.9mm 14P 2 250V 2x7P 30.6mm 4.2mm 4.2mm 5A 7 9.65mm Copper alloy Mini-Fit(MX 4.2) PA66 Right Angle Tin Transparent UL94V-2 Push-Pull,P=4.2mm Wire To Board Connector ROHS