WAFER-VH3.96-5PZZ-R62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-5PZZ-R62
JLCPCB Part #
C22390350
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 19.8mm 1x5P 250V 3.96mm 3A 5 5P 7.9mm Brass PA66 Red Through Hole Tin UL94V-0 VH Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS