WAFER-VH3.96-5PWZ-R62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-5PWZ-R62
JLCPCB Part #
C22390345
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 19.8mm 1x5P 250V 3.96mm 3A 5 5P 8.6mm Copper alloy PA66 Red Right Angle Tin UL94V-2 VH Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS