WAFER-VH3.96-4PWZ-H62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-4PWZ-H62
JLCPCB Part #
C22390354
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15.84mm 1x4P 250V 3.96mm 3A 4 4P 8.6mm Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-2 VH Yellow Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS