WAFER-VH3.96-3PWZ-H62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-3PWZ-H62
JLCPCB Part #
C22390353
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.88mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3A 3P 8.6mm Copper alloy PA66 Right Angle Tin UL94V-2 VH Yellow Push-Pull,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS