WAFER-VH3.96-2PZZ-H62
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-2PZZ-H62
JLCPCB Part #
C22390357
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 3A 7.92mm 7.9mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH Yellow Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS