WAFER-VH3.96-8PZZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-8PZZ
JLCPCB Part #
C7429311
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x8P 250V 3.96mm 31.68mm 3A 7.9mm 8 8P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH White Plugin,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS