WAFER-VH3.96-15PZZ
Extended
Manufacturer
XUNPU
MFR.Part #
WAFER-VH3.96-15PZZ
JLCPCB Part #
C22370293
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 15 15P 1x15P 250V 3.96mm 3A 59.4mm 7.9mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 VH White 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS